Zapewnienie bezpiecznej pracy wszystkim, którzy wykonują prace konserwacyjne dachu i urządzeń na nim zamontowanych, jest podstawowym obowiązkiem ich właściciela. Wszelkie prace remontowe i eksploatacyjne muszą odbywać się z poszanowaniem obowiązujących przepisów BHP, a te bezwzględnie nakazują asekurację osób pracujących w strefach przykrawędziowych dachu płaskiego.

Posiadanie prawidłowo zaprojektowanego i sprawnego systemu asekuracyjnego jest niezwykle ważne szczególnie wtedy, gdy dachy muszą być odśnieżane z uwagi na dopuszczalną nośność dachu. To właśnie  z uwagi na pracę bezpośrednio w strefach zrzutu śniegu, gdy możliwość poślizgu i upadku poza krawędź dachu jest ekstremalnie duża, potrzeba posiadania odpowiednich zabezpieczeń jest najbardziej oczywista.

DACHERMANN jest certyfikowanym dostawcą i montażystą renomowanych systemów asekuracyjnych przeznaczonych dla dachów przemysłowych.

Dobierzemy optymalne i ekonomiczne rozwiązania, zapewniamy serwis i konserwację w okresie eksploatacji oraz niezbędne przeglądy gwarancyjne. W naszej ofercie znajdują się technologie, które bez naruszania istniejącego pokrycia dachowego, bez ryzyka utraty posiadanych gwarancji, zapewniają  montaż niezwykle sprawnych systemów bezpieczeństwa.