XXI wiek postawił zupełnie nowe wyzwania przed powłokami dachowymi. Zmiany dotyczą głównie  wymagań w zakresie termomodernizacyjnym, ale również coraz większą wagę przywiązuje się też do aspektów ekologicznych, a w szczególności ekologicznej przeróbki pokrycia dachowego po zakończeniu jego eksploatacji.

Praktyka wykazała też jak ważna jest elastyczność przemysłowego pokrycia dachowego w dłuższej perspektywie czasowej z uwagi na pracę  konstrukcji spowodowaną oddziaływaniem gruntu i maszyn produkcyjnych.

Już dzisiaj śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że dachy w najbliższej przyszłości będą wykonywane głównie z nowej generacji tworzyw sztucznych. Są one przełomowym rozwinięciem powłok z PVC, które wcześniej zdobyły sobie zasłużone uznanie i popularność wśród materiałów do krycia dachów i  zapewnią wznoszony obiektom nową jakość w zakresie trwałości i bezproblemowej eksploatacji.

Nawet jeśli pominąć aspekty ekologiczne to i tak wszystkie parametry techniczno – eksploatacyjne wykazują bezwzględną przewagę membran z tworzyw nad bitumicznymi powłokami, a dzięki przełomowej technologii są one dostępne w bardzo korzystnych, porównywalnych cenach!

Pracując na inwestycjach wznoszenia nowych obiektów przemysłowych, hal sportowych, sklepów wielkopowierzchniowych i budynków użyteczności publicznej dostarczamy kompetencję i doświadczenie, tak niezbędne w zapewnianiu bezpieczeństwa i trwałości, jakie daje fachowo i profesjonalnie  zrealizowane pokrycie dachowe.

Dysponujemy własnymi zespołami pracowników i kadry inżynieryjnej z wieloletnim doświadczeniem w realizacji budów oraz niezbędnym profesjonalnym sprzętem technicznym.

Doradzamy i współpracujemy w zakresie optymalizacji kosztów wykonania dachów tak, by spełniając wytyczne projektowe i oczekiwania inwestorów przynosiły wymierne oszczędności finansowe.