Od 1990 roku zajmujemy się rozwiązywanie problemów naszych klientów z nieszczelnymi i zdewastowanymi dachami. Nasze technologie skutecznie przewróciły prawidłowe funkcjonowanie już ponad 1 000 000 metrów kwadratowych dachów na budynkach przemysłowych.

Analizujemy napotkane na dachu klienta problemy tak,  aby wybrane rozwiązanie było dostosowane do skali niezbędnych działań,  ale też, by uwzględniało przyszłą eksploatację oraz możliwości finansowe inwestora.

Najczęściej naprawiamy dachy papowe, przeciekające, wyeksploatowane i zniszczone, ale prawdziwym wyzwaniem są renowacje dachów blaszanych wykonanych z płyt warstwowych lub blachy trapezowej oraz dachy z twardej pianki PUR.

Nasze usługi przywracają funkcjonalność i służą stworzeniu długotrwałej ochrony dla dachów przemysłowych. Dają tak potrzebne przedsiębiorcom bezpieczeństwo przez ochronę przed szkodami w mieniu, spowodowanymi przez wodę, która w niekontrolowany sposób dostaje się do wnętrza przez nieszczelne powłoki dachowe.

Dzięki naszym technologiom bez usuwania starych warstw pokrycia wykonujemy monolityczne powłoki membranowe zapewniające pożądaną szczelność i trwałość,  bez wykonywania jakichkolwiek konserwacji nawet przez ponad 20 lat.