KOMPETENCJE

Od 1990 roku dachy są naszą prawdziwą pasją. Mamy niezbędną wiedzę by robić je profesjonalnie i niezawodnie.

DOŚWIADCZENIE

Nasza stała kadra techniczna i współpraca z najlepszymi producentami sprawiają, że wiemy jak i wiemy czym robić najlepsze dachy.

TECHNOLOGIA

Korzystamy z najlepszych rozwiązań technologicznych sprawdzonych w laboratoriach i codziennej, często ekstremalnej, eksploatacji.

TRWAŁOŚĆ

Od dobrego dachu oczekuje się przede wszystkim niezawodnej i wieloletniej eksploatacji, bez dodatkowych konserwacji i problemów z nieszczelnością. Twoje wymagania nasze powłoki spełniają nawet przez 40 lat!

DACHERMANN solid and reliable

O NAS

Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów technicznych na dachach naszych Klientów.

Gdy zadzwonisz do nas, nie otrzymasz „ceny za metr kwadratowy”, czy standardowego cennika, ponieważ wiemy, że w przypadku naprawy starych pokryć, nie istnieje coś takiego jak standardowy dach.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobierając tylko takie rozwiązania, które są rzeczywiście potrzebne i usuną problem.

Nawet w przypadku stałych klientów, każdą wycenę poprzedzamy obmiarami i ekspertyzą – bo nie ma standardowych dachów.

Jeżeli zastanawiasz się, czy jesteśmy odpowiednim partnerem dla Twojej firmy – tak jesteśmy!

Wykonujemy naszą pracę rzetelnie. Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta, a jeżeli coś jest niemożliwe do zrobienia, to poinformujemy Cię o tym lub zrezygnujemy ze zlecenia. Najważniejsza jest dobrze wykonana praca i Twoje zadowolenie. Dlatego nie naginamy faktów i nie oferujemy rozwiązań prowizorycznych.

Tworzymy z naszymi kontrahentami relacje oparte na zaufaniu i szczerości. Dzięki naszemu zaangażowaniu, Twój dach zostanie nie tylko poddany renowacji, ale co ważniejsze, rozwiążemy Twój problem.