Wysokie wymagania stawiane współczesnym pokryciom dachowym wymagają stosowania zaawansowanych, nowoczesnych technologii.

Dlatego nasze rozwiązania opieramy o sprawdzone materiały renomowanych producentów. Spośród wielu dostawców membran dachowych z PVC/TPO wybraliśmy tych, którzy nie tylko z racji doświadczenia w ich produkcji, ale także z uwagi na najwyższą jakość techniczną produktu, są optymalnym rozwiązaniem, przy zachowaniu korzystnego w stosunku jakości do ceny.

Wszystkie powyższe oczekiwania, w naszej ocenie, spełniają produkty firmy BAUDER, którego jesteśmy autoryzowanym wykonawcą.Ta posiadająca ponad 150 letnią historię firma jest niewątpliwym liderem wśród producentów systemów dachowych. Membrany przez nich produkowane oferują nawet 200% elastyczności na dachu płaskim i możliwość wchodzenia na nie celem odśnieżania również wtedy gdy temperatura powietrza spadnie do minus 40 stopni Celsjusza. To bardzo dobry wynik i bardzo pożądane parametry dla dachu przemysłowego. wynik ten jest szczególnie trudny do pobicia gdyż ceny tych produktów są są już bardzo przystępne i często mamy kuriozalna wręcz sytuację, że koszt membrany dachowej z PVC jest niższy niż koszt papy bitumicznej, przy nieporównywalnej skali jakości.